O nás

Kdo jsme

Faniya Šindelářová - kompozitorka, spisovatelka, klavíristka a vokalistka. člen poroty v celorepublikové hudební soutěži klavíristů a vokalistů estrádního žánru v rodném Kazachstánu.. V roce 2007 obhájila diplom Doctor PhD (ARTs) v ruském St. Petěrburgu. Autorka výukových materiálů a kreativních pedagogických rozborů pro mezinárodní hudební výchovu. Faniya má více než 12-ti leté zkušenosti s výukou hry na klavír. Její studenti zaujímali a stále zaujímají přední místa v mezinárodních hudebních soutěžích a mnozí dostali státní příspěvek na výuku v Itálii. Vyučuje nejen hru na klavír, ale také vokální zpěv. Několikaletá prakse pedagoga na hudební fakultě ve městě Turkestan jí dalo mnoho cenných zkušeností.
V součastné době Faniya spolupracuje i s nahrávacím studiem "PUREVOICE" www.purevoice.cz , které se zabývá audio-vizuální tvorbou, natáčení videoklipů a demosnímků pro další mastering.

Pracovní zkušenosti

Výuka hry na klavír v hudební škole (Kazachstán, město Kentau, dětská hudební škola S.Bajtěrekova), dále učitelka komorního zpěvu na mezinárodní Kazašsko-turecké fakultě "Umění a zpěv" v kazašském městě Turkestán. V návaznosti byl přejezd do města Šimkent, kde byla koncertmistrem ve škole baletního tance, a také přijala výuku folklórních a estrádních nástrojů.